Petra Vlhová má najrýchlejšie lyže! Víkend vo fínskom Levi patril jej. Aký  je ďalší program Petry Vlhovej v sezóne 2021/2022?
Petra Vlhová má najrýchlejšie lyže! Víkend vo fínskom Levi patril jej. Aký je ďalší program Petry Vlhovej v sezóne 2021/2022?

Fínsko SR lyžovanie slalom ženy SP Levi | Bystricoviny.sk - správy -  kultúra - šport
Fínsko SR lyžovanie slalom ženy SP Levi | Bystricoviny.sk - správy - kultúra - šport

Slalom Levi 2023 ▶️ program, výsledky, video Petra Vlhová

Fantázia v Levi pokračuje. Vlhová suverénne vyhrala vo Fínsku aj druhý  slalom Svetového pohára | Regióny.zoznam.sk
Fantázia v Levi pokračuje. Vlhová suverénne vyhrala vo Fínsku aj druhý slalom Svetového pohára | Regióny.zoznam.sk

Levi - svetový pohár v lyžovaní 2013 - slalom - ženy Fínsko |  lyžovanie-alpy.sk
Levi - svetový pohár v lyžovaní 2013 - slalom - ženy Fínsko | lyžovanie-alpy.sk

Fantastická Vlhová skončila v slalome v Levi opäť tretia, Shiffrinová má  ďalšieho soba (video) - SITA.sk
Fantastická Vlhová skončila v slalome v Levi opäť tretia, Shiffrinová má ďalšieho soba (video) - SITA.sk

Vlhová porazila Shiffrinovou. Dubovská byla ve slalomu v Levi třináctá -  iDNES.cz
Vlhová porazila Shiffrinovou. Dubovská byla ve slalomu v Levi třináctá - iDNES.cz

Dubovská načala novou sezonu 13. místem ve slalomu, nejrychlejší byla  favoritka Shiffrinová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Dubovská načala novou sezonu 13. místem ve slalomu, nejrychlejší byla favoritka Shiffrinová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Fínsko SR Levi alpské lyžovanie SP slalom ženy 1. kolo | Bystricoviny.sk -  správy - kultúra - šport
Fínsko SR Levi alpské lyžovanie SP slalom ženy 1. kolo | Bystricoviny.sk - správy - kultúra - šport

SP Levi 2022 ☑️ slalom ženy: program, výsledky, Petra Vlhová | BetArena.sk

Svetový pohár: Petra Vlhová zvíťazila aj v druhom slalome vo fínskom Levi |  Šport.sk
Svetový pohár: Petra Vlhová zvíťazila aj v druhom slalome vo fínskom Levi | Šport.sk

Slalomárky a ich boj s vetrom v Levi - Fotogaléria - Športweb

Královnou Finska je Shiffrinová. Dubovská byla v druhém slalomu osmnáctá -  iDNES.cz
Královnou Finska je Shiffrinová. Dubovská byla v druhém slalomu osmnáctá - iDNES.cz

Štartová listina - slalom - ženy - SP v Levi 22. 11.: Petra Vlhová bude  obhajovať sobotnajšie víťazstvo -
Štartová listina - slalom - ženy - SP v Levi 22. 11.: Petra Vlhová bude obhajovať sobotnajšie víťazstvo -

JOJ ŠPORT - ⛷10:30 FIS Svetový pohár - LEVI, Fínsko⛷ - Slalom ženy Druhý z  dvojice slalomov prichádza na rad dnes. Najväčšie fínske lyžiarske  stredisko včera prinieslo Petre Vlhovej víťazstvo už po
JOJ ŠPORT - ⛷10:30 FIS Svetový pohár - LEVI, Fínsko⛷ - Slalom ženy Druhý z dvojice slalomov prichádza na rad dnes. Najväčšie fínske lyžiarske stredisko včera prinieslo Petre Vlhovej víťazstvo už po

Petra Vlhová v úvode sezóny vo fínskom Levi tretia

Po víťazstve v Levi pribudol do Vlhovej stáda sobík Michal | Slovenský  olympijský tím
Po víťazstve v Levi pribudol do Vlhovej stáda sobík Michal | Slovenský olympijský tím

Petra Vlhová nedeľa Slalom Levi 1. kolo online dnes LIVE ženy lyžovanie

Ženské slalomy vo Fínskom Levi budú aj s divákmi, k vstupenkám dostanú  zadarmo ochranné masky - SITA.sk
Ženské slalomy vo Fínskom Levi budú aj s divákmi, k vstupenkám dostanú zadarmo ochranné masky - SITA.sk

Petra Vlhová obsadila tretie miesto v slalome - Správy RTVS

VIDEO Sklamanie a šok. Vlhová vypadla v slalome vo fínskom Levi po  najrýchlejšom prvom kole | Regióny.zoznam.sk
VIDEO Sklamanie a šok. Vlhová vypadla v slalome vo fínskom Levi po najrýchlejšom prvom kole | Regióny.zoznam.sk